Bestyrelsen

Bestyrelsen i Jyllinge Sejlklub kan du nå ved hjælp af nedenstående kontaktoplysninger.

Billede Navn Stilling E-mail Mobil
Jan Ludvigsen Formand formand@jyllingesejlklub.dk 20450529
Kristian Bergen Næstformand naestformand@jyllingesejlklub.dk 61630957
Rudy Bülow Pedersen  Kasserer kasserer@jyllingesejlklub.dk 26519297
Per Tannebæk Sekretær sejlerskolen@jyllingesejlklub.dk 61630957
Billede kommer snart Niels Christiansen Bestyrelsesmedlem nielschristiansen7@icloud.com 30543071
Brian Toft Bestyrelsesmedlem brian@toftkobber.dk 21410548
Uwe Bjerre Bestyrelsesmedlem uwe.bjerre@gmail.com 31790395
Kaj Knudsen Første Suppleant kajk@jyllingesyd.dk 22902252
Billede kommer snart Vibeke Lei Kristensen Anden Suppleant vibeke@leikristensen.dk 61242267
Nicolai Larsen Revisor
Udlejning af klubhus
nl@nicvin.dk 40142001
Billede kommer snart Jon Christiansen Revisor jon@gyfligaf.dk  
Niels Peter Gyr Første Revisor suppleant    
Bente Henningsen Anden Revisor suppleant