Bestyrelsen

Bestyrelsen i Jyllinge Sejlklub kan du nå ved hjælp af nedenstående kontaktoplysninger.

 

Billede  Navn  Stilling E-mail Telefon Mobil
  Jan Ludvigsen Formand formand@jyllingesejlklub.dk   20 45 05 29
  Kommer snart Næstformand naestformand@jyllingesejlklub.dk    
 Billede kommer snart Brian Toft Bestyrelsesmedlem brian@toftkobber.dk   40 62 18 48
  Rudy Bülow Pedersen Kasserer kasserer@jyllingesejlklub.dk    26 51 92 97
  Kristian Bergen Sekretær kebergen@yahoo.com   61 63 09 57
Billede kommer snart Niels Christiansen Bestyrelsesmedlem nielschristiansen7@icloud.com   30 54 30 71
Per Tannebæk Bestyrelsesmedlem sejlerskolen@jyllingesejlklub.dk   21 41 05 48
 Billede kommer snart Uwe Bjerre Bestyrelsesmedlem uwe.bjerre@gmail.com    31 79 03 95
Billede kommer snart Kaj Knudsen Første Suppleant kajk@jyllingesyd.dk   22 90 22 52
Billede kommer snart Vibeke Lei Kristensen Anden Suppleant vibeke@leikristensen.dk   61 24 22 67
  Nicolai Larsen Revisor
Udlejning af klubhus
 nl@nicvin.dk   40 14 20 01
Billede kommer snart Jon Christiansen Revisor jon@gyfligaf.dk     
Billede kommer snart Brian Skovgård Første Revisor suppleant  skovgaard444@gmail.com     
Bente Henningsen Anden Revisor suppleant